Skip to main content

Odszkodowania

Wypadki zdarzają się każdego dnia. Wypadek komunikacyjny, wypadek w pacy czy wadliwie przeprowadzone leczenie? Z tego tytułu osoby poszkodowane mogą starać się o przysługujące im odszkodowanie. Niestety firmy ubezpieczeniowe odmawia wypłaty roszczeń lub zaniża jego kwotę. Przy wsparciu prawnika można starać się wywalczyć pieniądze, które będą satysfakcjonować klienta.

Windykacja należności

Jako przedsiębiorca możesz spotkać się z nieuczciwym kontrahentem. Aby nie stracić płynności finansowej, warto jak najszybciej podjąć działania w celu odzyskania zadłużenia. Windykacja należności prowadzona przez Kancelarię Prawną ma na celu pomoc wszystkim tym, którzy chcą skutecznie wyegzekwować swoje wierzytelności

Pomoc frankowiczom

Świadczę kompleksową pomoc dla kredytobiorców tzw. frankowiczów. Zapraszam do kontaktu, wszystkie umowy są wstępnie analizowane bezpłatne. W kolejnych krokach należy ustalić roszczenia aby ostatecznie obrać strategię poprowadzenia sprawy. Każda sprawa i każdy klient jest osobnym, indywidualnym przypadkiem i tak też podchodzę do spraw związanych z pomocą dla frankowiczów.